Okładki - Header PDF Drukuj Email
okladka-07-13-mini  okladka-06-13-mini okladka-05-13-mini

Q21
Najnowsze wydanie
okladka-08-2016-av-mini
+ zobacz spis treści

POMIARY
Newsletter
Zapisz się aby otrzymywać najnowsze informacje z portalu. Jeśli masz już konto nie musisz ponownie się rejestrować.
Najnowszy test

usher-n-6300-testy

Usher N-6300

Usher nie zwykł robić nieudanych kolumn. Czy kompaktowy model z nowej serii N-6 okaże się kolejnym sukcesem?

Zestawy głośnikowe - Testy
Indiana_Line_655-mini.jpg

SONDA CZYTELNIKÓW
Czy byłbyś/byłabyś zainteresowany/a wydaniem elektronicznym AV na tablet?

Aktualne oferty
avtest
audiopolis
Audio Video - Forum
Witaj, Gość
Proszę Zaloguj lub Zarejestruj.    Zapomniałeś hasła?
Proszę o porade w doborze wzmacniacza do kolumn
(1 przegląda) 1 Gość
Idź na dół
TEMAT: Proszę o porade w doborze wzmacniacza do kolumn
Piotrek_87
Fresh Boarder
graphgraph
Nie jest dostępny Kliknij aby zobaczyć profil użytkownika
Proszę o porade w doborze wzmacniacza do kolumn 1 Rok, 1 Miesiąc temu Ocena: 0
Witam wszystkich.

Potrzebuje porady w doborze wzmacniacza do kolumn Cabasse Jersey MT32.

Bedzie to mój pierwszy zakup. W związku z czym, nie mam bardzo pojecia na co mam zwracac uwage w doborze wzmacniacza\amplitunera.

Jesli chodzi o kwote, nie wiem ile chcialbym przeznaczy, poniewaz nie chcialbym zabic potencjalu tych kolumny (jestem ziolony w tym temacie)

Na wszystkie pytania odpowiem tak zeby mozna bylo cos doradzic.

Z gory dziekuje za porady\wskazówki.

pozdr.

Zalogowany Zalogowany
  Administrator zablokował publiczny dostęp do forum.
buucz
Fresh Boarder
graphgraph
Nie jest dostępny Kliknij aby zobaczyć profil użytkownika
Odpowiedź:Proszę o porade w doborze wzmacniacza do kolumn 10 Miesiące, 3 Tygodnie temu Ocena: 0
Kolumny są dość łatwym obciążeniem dla wzmacniacza 89db, zaś minimum impedancji to znośne 4,9 ohma.
Napędzi je każdy tranzystor, do tych kolumn proponowałbym coś o brzmieniu żywym i ekspresyjnym, bo grają odrobinę za bardzo "kulturalnie". Roksan Caspian- byle nie zajeżdżony w wersji od mkII dałby radę- ma całkiem miły wykop na basie, T+A to marka zdobywająca coraz większa popularność, jakby udało się Tobie dostać starsze modele np. PA 1520R, PA 1230R albo lepiej PA 1530R (cena tego-dość wysoka)- to byłbyś wniebowzięty, nowsze są niestety drogawe, Creek byłby też niezłą opcją (Classic 5350 SE).

Zalogowany Zalogowany
  Administrator zablokował publiczny dostęp do forum.
Idź na górę
Panel logowania ranking

Gaude
Linki sponsorowane
Co nowego na forum
Obecnie na stronie
Naszą witrynę przegląda teraz 59 gości 
TechnikaNAD Master M2 - cyfrowy wzmacniacz firmy NAD. + czytaj więcej
Blu-ray: teoria i praktyka. + czytaj więcej

+ zobacz wszystkie

Porady
HDMI kontra S/PDIF i odtwarzanie strumieniowe + czytaj więcej

+ zobacz wszystkie

Informujemy, że w naszym serwisie używamy informacji zapisanych przy użyciu ciasteczek w celu zapewnienia wydajnego działania, dostosowania do preferencji użytkowników, obliczania statystyk i emisji reklam. Mogą być stosowane również przez współpracujących z nami reklamodawców, firmy badawcze oraz innych dostawców zawartości. Wybrane elementy serwisu wymagają ciasteczek w celu poprawnego działania i nie zadziała, jeżeli ciasteczka będą wyłączone. W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących ciasteczek oznacza, że będą one zapisane po stronie przeglądarki. Wiecej informacji o plikach cookies znajdziesz tutaj.

Akceptuje pliki cookies na tej stronie.